preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

#Croatian Makers liga je dio projekta Croatian Makers koji je 2014. godine pokrenuo Institut za razvoj i inovativnost mladih (IRIM).
Cilj Lige je omogućiti široko uključivanje robotike, automatike i programiranja u edukaciju u osnovnoškolskom uzrastu. Svi sudionici dobit će potrebne robote na posudbu, odnosno u trajno vlasništvo.

Školska godina 2015./2016.

1 kolo #CM Lige

održano je u Bjelovaru 3.5.2016. u 17 sati u IV. OŠ Bjelovar u organizaciji Udruge informatičara BBž.

Mlađa kategorija:

1. Laura Ivanko, 4.c – 12 mjesto

2. Jan Dušek,  4.c – 14. mjesto

3. Šimun Njegovac, 3.c – 20 mjesto

4. Ena Halupa, 4.c – 21 mjesto

Ekipni rezultat 5. mjesto

 

Starija kategorija

1. Ivan Sekereš, 8.c – 13. mjesto

2. Mateo Pjerobon, 8.d – 19. mjesto

3. Matej Brandei, 8.d – 25. mjesto

4. Josip-Benjamin Szabo, 6.e – 25. mjesto

Ekipni rezultat 4. mjesto

Mentorica Alenka Njegovac

 

2. kolo #CM Lige

održano je ON line, mentori su morali snimiti svakog robota kako rješava zadatak i postaviti na Internet.

Mlađa kategorija

1. Jelena Savanović, 4.d – 1. mjesto

2. Carla Canntoni, 4.d – 16. mjesto

3. Nataša Kragujević, 4.c – 22. mjesto

4. Borna Doljanin, 4.c – 23. mjesto

5. Damjan Car, 4.d – 24. mjesto

6. Ana Vujić, 4.d – 25. mjesto

7. Vita Biček, 4.c – 26. mjesto

8. Ema Bartoš, 4.c – 27.mjesto

9. Mia Tomašković, 4.c – 28. mjesto

Ekipni rezultat 4. mjesto

Učenica Jelena Savanović, 4.d bila je najbolja u mlađoj skupini u regiji Bjelovar.

 

Starija kategorija

1. Matej Brandeis, 8.d – 13. mjesto

2. Ivan Sekereš, 8.c – 30. mjesto

3. Josip-Benjamin Szabo, 6.e – 31. mjesto

4. Mateo Pjerobon, 8.d – 38. mjesto

Ekipni rezultat 7. mjesto

 

Kumulativni rezultati nakon održana 2 kola CM lige

Mlađa kategorija 4. mjesto.

Starija kategorija 4. mjesto.

 

 

Tražilica



Raspored zvona

Razredna nastava

Prijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15  

Poslijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 12:25 13:10  
2. 13:15 14:00 15 min
3. 14:15 15:00  
4. 15:45 15:50  
5. 15:55 16:40  

Predmetna nastava

Sat Početak Kraj Odmor
0. 7:10 7:55  
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15 10 min
6. 12:25 13:10  
7. 13:15 14:00 15 min
8. 14:15 15:00  

 

 

 

 

 

 

 

 

Razredne i predmetne informacije


Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi
MZOS
 • MZOS

Agencija

Obrasci

Razmjena udžbenika

Dnevni tisak


Anketa
Osmaši što ćete upisati?








Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju