preskoči na sadržaj
Vijesti

SPELLING TOURNAMENT

26.3.2019.  u prostorijama Pučke knjižnice i čitaonice održan je prvi turnir u sricanju na engleskom jeziku – Spelling Tournament. Ideju učiteljica engleskog jezika Dalije Rendić i Ivane Grabar pomogle su realizirati djelatnice Pučke knjižnice uz podršku ravnateljice naše škole i Grada Daruvara koji se pobrinuo da pobjednici budu bogato nagrađeni.

Na natjecanju je sudjelovalo 62 natjecatelja od 4. do 8. razreda i njihovih 9 mentora. Natjecatelji su pokazali odlično znanje i zavidnu koncentraciju pa im svima od srca čestitamo na sudjelovanju!

Hvala ravnateljici PKIČ Daruvar Romani Horvat, ravnateljici OŠ V.Nazora Korneliji Častek, Gradu Daruvaru, Chloe Towers, članovima žirija i mentorima - Tanji Koči Valdgoni, Vedranu Voborskom, Draženki Kešić, Marini Nestinger Santo, Marini Doljanin, Silviju Devaldu i Saneli Šepl.

 

U nastavku objavljujemo imena pobjednika:

Poredak – 4. razredi

Mjesto

Ime i prezime

Mentor

1.

Laura Macha

Tanja Koči Valdgoni, ČOŠ J. A. Komenskog

2.

Ivan Nehvatal

Dalija Rendić, OŠ V. Nazora

3. 

Mihael Koprek

Marina Doljanin, OŠ V. Nazora

 

Poredak – 5. razredi

Mjesto

Ime i prezime

Mentor

1.

Elena Šuvak

Draženka Kešić, OŠ V. Nazora

2.

David Radman

Marina Doljanin, OŠ V. Nazora

3.

Elena Pavlić

Marina Doljanin, OŠ V. Nazora

 

Poredak – 6. razredi

Mjesto

Ime i prezime

Mentor

1.

Matija Horsky

Silvije Devald, OŠ V. Nazora

2.

Lukas Devald

Marina Nestinger Santo, OŠ V. Nazora

3.

Josip Horak

Marina Nestinger Santo, OŠ Dežanovac

 

Poredak – 7. razredi

Mjesto

Ime i prezime

Mentor

1.

Antonela Kuljanac

Silvije Devald, OŠ V. Nazor

2.

Ivan Breber

Vedran Voborski, ČOŠ J.Ružičke,Končanica

3.

Petra Strejček

Tanja Koči Valdgoni, ČOŠ J. A. Komenskog

 

 

Poredak – 8. razred

Mjesto

Ime i prezime

Mentor

1.

Jan Sacher

Ivana Grabar, OŠ V. Nazora

2.

Boris Milais

Ivana Grabar, OŠ V. Nazora

3.

Tarik Demiri

Ivana Grabar, OŠ V. Nazora

 

 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Alenka Njegovac   datum: 20. 3. 2019.

Tražilica

Raspored zvona

Razredna nastava

Prijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15  

Poslijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 12:25 13:10  
2. 13:15 14:00 15 min
3. 14:15 15:00  
4. 15:05 15:50  
5. 15:55 16:40  

Predmetna nastava

Sat Početak Kraj Odmor
0. 7:10 7:55  
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15 10 min
6. 12:25 13:10  
7. 13:15 14:00 15 min
8. 14:15 15:00  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kako zaštiti djecu na internetu

HRVATSKA REGULATORNA AGENCIJA ZA MREŽNE DJELATNOSTI


PROJEKTI

Vremenik natjecanja

Informacije za roditelje

Dani otvorenih vrata

Informacije za roditelje iz svih predmeta

Matična škola, Gajeva 24

srijeda, 11.3.2020. od 16 do 17:30 sati

srijeda, 6.5.2020. od 16 do 17:30 sati

PŠ Frankopanska 80

četvrtak, 12.3.2020. od 16 do 17:30 sati

četvrtak, 7.5.2020. od 16 do 17:30 sati


e-Dnevnik

Kalendar
« Veljača 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji



Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2018.

Ukupno: 56523
Ovaj mjesec: 2262
Ovaj tjedan: 367
Danas: 6

Korisni linkovi
MZOS
 • MZOS

Agencija

Obrasci

Razmjena udžbenika

Dnevni tisak


Anketa
Osmaši što ćete upisati?








Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju