preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

60. Natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture je u petak 2.3.2018. godine u PŠ Frankopanska 80.

Na natjecanje je pozvano 88 učenika koji će pokazati znanje i umijeće iz tehnike u 12 područja. Sudjeluje 20 škola naše županije i tri kluba.

VIDEO        FOTOGRAFIJE

REZULTATI

H-kategorija – redoviti i izborni program, program dodatne nastave i izvannastavni program tehničke kulture

U području Obrade materijala

1. mjesto osvojila je Ema Bušić, 7.d - mentor Zdenko Kubeš

U području Elektrotehnike

3. mjesto osvojio je Matija Halupa, 8.d - mentorica Alenka Njegovac

U području Elektronike

2. mjesto osvojio je Josip-Benjamin Szabo, 8.e - mentor Zdenko Kubeš

P-kategorija – izvannastavni i izvanškolski program u posebnim područjima tehničke kulture za podmladak škola, udruga, centara ili ustanova tehničke kulture. 

U području Fotografije

1. mjesto osvojio je Šimun Njegovac, 5.d - mentor iz Foto Film kluba Daruvar - Marko Čolić

2. mjesto osvojila je Ena Halupa, 6.e - mentorica Alenka Njegovac

U području Automatike

3. mjesto osvojio je Ivan Brletić, 6.e - mentorica Alenka Njegovac

U području Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

2. mjesto osvojio je Nikola Lončar, 8.b - mentor Zdenko Kubeš

U području Radiokomunikacije

1. mjesto osvojio je Sven Hartl, 8.b

2. mjesto osvojio je Liam Devald, 7.c - Radio klub Jan Hus Daruvar

3. mjesto osvojio je Dominik Štampf, 8.c

mentor Željko Palatinuš

Broj natjecatelja

Aktivnosti

Raspored po učionicama




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Alenka Njegovac   datum: 1. 3. 2018.

Tražilica

Raspored zvona

Razredna nastava

Prijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15  

Poslijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 12:25 13:10  
2. 13:15 14:00 15 min
3. 14:15 15:00  
4. 15:05 15:50  
5. 15:55 16:40  

Predmetna nastava

Sat Početak Kraj Odmor
0. 7:10 7:55  
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15 10 min
6. 12:25 13:10  
7. 13:15 14:00 15 min
8. 14:15 15:00  

 

 

 

 

 

 

 

 

Razredne i predmetne informacije


Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi
MZOS
 • MZOS

Agencija

Obrasci

Razmjena udžbenika

Dnevni tisak


Anketa
Osmaši što ćete upisati?








Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju