preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

60. Natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture je u petak 2.3.2018. godine u PŠ Frankopanska 80.

Na natjecanje je pozvano 88 učenika koji će pokazati znanje i umijeće iz tehnike u 12 područja. Sudjeluje 20 škola naše županije i tri kluba.

VIDEO        FOTOGRAFIJE

REZULTATI

H-kategorija – redoviti i izborni program, program dodatne nastave i izvannastavni program tehničke kulture

U području Obrade materijala

1. mjesto osvojila je Ema Bušić, 7.d - mentor Zdenko Kubeš

U području Elektrotehnike

3. mjesto osvojio je Matija Halupa, 8.d - mentorica Alenka Njegovac

U području Elektronike

2. mjesto osvojio je Josip-Benjamin Szabo, 8.e - mentor Zdenko Kubeš

P-kategorija – izvannastavni i izvanškolski program u posebnim područjima tehničke kulture za podmladak škola, udruga, centara ili ustanova tehničke kulture. 

U području Fotografije

1. mjesto osvojio je Šimun Njegovac, 5.d - mentor iz Foto Film kluba Daruvar - Marko Čolić

2. mjesto osvojila je Ena Halupa, 6.e - mentorica Alenka Njegovac

U području Automatike

3. mjesto osvojio je Ivan Brletić, 6.e - mentorica Alenka Njegovac

U području Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

2. mjesto osvojio je Nikola Lončar, 8.b - mentor Zdenko Kubeš

U području Radiokomunikacije

1. mjesto osvojio je Sven Hartl, 8.b

2. mjesto osvojio je Liam Devald, 7.c - Radio klub Jan Hus Daruvar

3. mjesto osvojio je Dominik Štampf, 8.c

mentor Željko Palatinuš

Broj natjecatelja

Aktivnosti

Raspored po učionicama




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Alenka Njegovac   datum: 1. 3. 2018.

Tražilica

Predmetne informacije

Informacije za roditelje iz svih predmeta

Matična škola, Gajeva 24

četvrtak, 18.10.2018. od 16 do 18 sati

četvrtak, 13.12.2018. od 16 do 18 sati

PŠ Frankopanska 80

srijeda, 17.10.2018. od 16 do 18 sati

srijeda, 12.12.2018. od 16 do 18 sati


e-Dnevnik

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Raspored zvona

Razredna nastava

Prijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15  

Poslijepodne

Sat Početak Kraj Odmor
1. 12:25 13:10  
2. 13:15 14:00 15 min
3. 14:15 15:00  
4. 15:05 15:50  
5. 15:55 16:40  

Predmetna nastava

Sat Početak Kraj Odmor
0. 7:10 7:55  
1. 8:00 8:45  
2. 8:50 9:35 10 min
3. 9:45 10:30 10 min
4. 10:40 11:25  
5. 11:30 12:15 10 min
6. 12:25 13:10  
7. 13:15 14:00 15 min
8. 14:15 15:00  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2018.

Ukupno: 3943
Ovaj mjesec: 2608
Ovaj tjedan: 538
Danas: 6

Korisni linkovi
MZOS
 • MZOS

Agencija

Obrasci

Razmjena udžbenika

Dnevni tisak


Anketa
Osmaši što ćete upisati?








Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju